Oficjalne testy na prawo jazdy pobierz

Aplikacja standardowo oferuje tryb nauki i egzaminu, w którym użytkownik rozwiązuje check wielokrotnego wyboru, a po jego zakończeniu prezentowana jest ilość poprawnych odpowiedzi.

Ponadto plan wyposażony został t cały szereg dodatkowych funkcji niespotykanych t innych programach tego typu, a niezwykle przydatnych podczas przygotowań do egzaminu lub kiedy takowy mamy już za sobą i dysponujemy prawem jazdy. Wśród nich znalazły się m.in.

Testy na prawo jazdy 2016 kategorii WATTS to świetny strategy przygotowujacy do egzaminu na prawo jazdy. D celu ułatwienia powtórek technique zapamiętuje pytania na które udzielono nieprawidłowych odpowiedzi.

Na prawo jazdy 2017 kat. ABCDT – pytania oficjalne to program przygotowujący do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy, zawierający oficjalne pytania identyczne jak na egzaminie państwowym! Application zapewnia świetne przygotowanie do nowych egzaminów teoretycznych na prawo jazdy. Na 2017 pytania podzielone na podstawowe i specjalistyczne.

Pytania w programie pochodzą z oficjalnej bazy, czyli są takie same jak na egzaminie państwowym. Na pytania odpowiada się TAK lub NIE (część podstawowa) oraz ABC (pytania specjalistyczne). Zgodnie z nowymi zasadami tylko jedna odpowiedź może być prawidłowa. WATTS teście nie można wracać do poprzednich pytań. Każde pytanie posiada wagę punktową zależną od związku z bezpieczeństwem ruchu drogowego. Wynik pozytywny egzaminu uzyskuje się po osiągnięciu t teście cnm 68 z 74 możliwych punktów.

Pobierz testy na prawo jazdy kategorii W, ćwicz t każdej możliwej chwili i zdaj egzamin bezbłędnie!
System oferuje AKTUALNY zestaw WSZYSTKICH 524 pytań, obowiązujący od 03.01.2011, z którymi przyjdzie Ci się zmierzyć podczas egzaminu teoretycznego.

Ćwicz wszędzie tam gdzie masz chwilę wolnego czasu: watts pociągu, autobusie, tramwaju, w kolejce w sklepie, na lekcji, na przerwie, w kinie i na basenie.

D trybie nauki i testu application zapamiętuje błędnie udzielone odpowiedzi pozwalając na szybką powtórkę trudnych pytań.

D programie Testy na prawo jazdy 2017 znajduje się obecnie około 2650 pytań d-LA kategorii ABCDT, które bardzo pomagają d opanowaniu materiału wymaganego na egzaminie państwowym. Każde pytanie t testach na prawo jazdy posiada przypisaną wagę punktową. Egzamin zostaje zaliczony, gdy osiągniemy minimalną wymaganą liczbę punktów.

D nowej wersji dodano oficjalną bazę pytań oraz naniesiono poprawki, wprowadzono również liczne zmiany t interfejsie i działaniu programu. T programie znajduje się wiele uzupełniających materiałów, które tradycyjnie już zostały zebrane w jedno miejsce. Materiały te to kodeks drogowy, zestaw znaków, taryfikatory, budowa samochodów egzaminacyjnych i wiele innych.